Noční požár rolby zaměstnal dvě jednotky hasičů.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

07.10.2018
Noční požár rolby zaměstnal dvě jednotky hasičů.
pozar-ohen3.png
V sobotu 6. 10. 2018 krátce po půlnoci přijalo krajské operační středisko HZS Zlínského kraje oznámení o požáru pracovního stroje u lyžařského svahu ve Zlíně. K události byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice Zlín a jednotka hasičů města Zlína.

ViewImage.jpg

Hasiči byli na místě události do šesti minut. Už v době příjezdu bylo velitelem zásahu potvrzeno, že se jedná o požár rolby, kterou již kompletně zachvátily plameny. Hasiči okamžitě zahájili požární útok a požár bleskově lokalizovali. Po dohašení vraku stroje byla v 0:56 hodin ohlášena celková likvidace.

ViewImage-(2).jpg

K události byl povolán také vyšetřovatel hasičů, který provedl ohledání místa a nyní pracuje na zjištění přesné příčiny vzniku této události. Škoda, která byla majiteli požárem způsobena, prozatím nebyla vyčíslena.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje