Obytné auto skončilo v korytě potoka. Vytáhl ho vyprošťovací automobil hasičů

26.06.2017
Obytné auto skončilo v korytě potoka. Vytáhl ho vyprošťovací automobil hasičů
ggg.jpg
V neděli, 26.6.2017, proběhl  zásah dvou  jednotek  profesionálních hasičů na místě dopravní nehody v Bohuslavicích u Zlína.
Obytné vozidlo prorazilo zábradlí u komunikace a sjelo do koryta potoka protékajícího obcí. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místo hlášené události byla v 17:55 hodin vyslána jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice Zlín. Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a zkontrolovali zda nedošlo k úniku provozních kapalin.
h.jpg

V 19:32 hodin byl na místo zásahu vyslán také vyprošťovacích automobil ze stanice profesionálních hasičů Otrokovice. S jeho pomocí hasiči havarované vozidlo z koryta vyzvedli zpět na komunikaci a následně ho naložili na odtahovou službu. V 21:13 hodin byl zásah obou jednotek na místě události ukončen.

Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje