Osobní auto se zastavilo až na střeše

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Osobní auto se zastavilo až na střeše

11.3.2018, v  deset hodin dopoledne měli vyhlášený poplach profesionální hasiči ze stanice Uherské Hradiště a dobrovolní hasiči z Buchlovic.

s.jpg

Obě jednotky byly vyslány do Starých Hutí na Uherskohradišťsku, kde havarovalo osobní vozidlo, které po nehodě skončilo na střeše, a z motorové části šel dým.

Hasiči ihned po příjezdu na místo u vozidla provedli protipožární opatření. Zkontrolovali vozidlo termokamerou, kterou tak vyloučili vznik požáru v motorové části vozidla. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin. Ty hasiči zasypali sorbentem.

ss.jpg

Při nehodě utrpěl zranění řidič vozidla, který skončil v péči záchranářů. K dalšímu vyšetření zraněného muže následně převezli do nemocnice. Jeho spolujezdkyně vyvázla bez zranění.

Po šetření a dokumentaci policistů hasiči převrátili vozidlo zpět na kola. Poté z vozovky uklidili střepy a úlomky z vozidla a použitý sorbent.

Příčinu a okolnosti nehody šetří policisté.
Hasiči se v poledne vrátili zpět na svou základnu.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje