Osobní automobil se doslova „napíchnul“ na zábradlí mostku

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.03.2017
Osobní automobil se doslova „napíchnul“ na zábradlí mostku
O velkém štěstí může mluvit řidič osobního automobilu Mazda 3, který v neděli 5.3. 2017  ráno havaroval v obci Záříčí. Se svým vozem najel do zábradlí mostku u cesty a část konstrukce při nárazu doslova propíchla automobil těsně vedle sedadla řidiče.
Jednotka profesionálních hasičů z Kroměříže na místo vyjela v 7:24 hodin. Po příjezdu a provedení prvotního průzkumu bylo velitelem zásahu upřesněno, že řidič se bez zranění nachází mimo automobil. Po zajištění místa nehody a zabezpečení vozu proti možnému vzniku požáru byl vrak vozu vytažen pomocí traktoru. Po jeho odstranění mimo vozovku provedli hasiči úklid povrchu komunikace od střepů a úlomků, a zabezpečili poškozené zábradlí.
Protože zde nehrozilo další nebezpečí, místo bylo předáno policii a jednotka se vrátila zpět na svou základnu.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček
 HZS Zlínského kraje