Pět jednotek vyjelo k požáru v truhlárně na Uherskohradišťsku.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Pět jednotek vyjelo k požáru v truhlárně na Uherskohradišťsku.
21.3.2018, v šest hodin večer vyjelo celkem pět jednotek k hlášenému požáru v objektu truhlárny v Uherském Brodu na Uherskohradišťsku.
aaa.jpg

Po příjezdu hasičů ze stanice Uherské Hradiště a Uherský Brod a dobrovolných hasičů z Vlčnova, Nivnice a Uherského Brodu byla již požárem zasažena velká část truhlárny. Požár zničil materiál a poškodil dřevoobráběcí stroje, nacházející se uvnitř objektu.
ViewImage-aspx.jpg

Hasiči ihned nasadili celkem pět proudů. Po lokalizaci požáru vyhledávali hasiči za použití termokamery další ohniska požáru, přičemž postupně rozebírali části objektu a dohašovali skrytá ohniska.

V době požáru se uvnitř truhlárny nikdo nenacházel a nedošlo ke zranění žádné osoby.

Na místo požáru se dostavil vyšetřovatel hasičů a Policie České republiky, kteří nyní šetří příčinu vzniku požáru.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje