Pět osob skončilo po nehodě dvou aut v nemocnici

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Pět osob skončilo po nehodě dvou aut v nemocnici

Dopravní nehoda dvou osobních vozidel v obci Hošťálková na Vsetínsku se stala v neděli 3.září 2017. Na místě události zasahovali profesionální hasiči ze stanice Vsetín.

Ti na místo dorazili v 11:29 hodin. V době jejich příjezdu už na místě zasahovali záchranáři, kteří měli ve své péči tři zraněné osoby. Ty následně transportovali k dalšímu ošetření do nemocnice. Do nemocnice byli převezeni i oba řidiči.
fff.jpg

Hasiči zajistili místo nehody a obě havarovaná vozidla proti vzniku požáru. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin, které museli hasiči zasypat větším množstvím sorbentů. Pomocí sorpčního hadu hasiči zabezpečili i blízkou vpust kanalizace.
ff.jpg

Po zadokumentování nehody policisty hasiči odtlačili havarovaná vozidla na kraj komunikace a místo nehody uklidili.

por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

Foto: HZS Zlínského kraje