Po nárazu vozidla do obrubníku a stromu došlo k úniku oleje

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

05.07.2017
Po nárazu vozidla do obrubníku a stromu došlo k úniku oleje
Dnes 5.7.2017, došlo k  ranní dopravní nehodě osobního vozidla v obci Lukov na Zlínsku.
Jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice Zlín dorazila na místo policisty hlášené události v 09:11 hodin. Osobní vozidlo zn. VW Golf bylo odtavené u krajnice komunikace asi 150 metrů od místa, kde v prostoru křižovatky narazilo do obrubníku a následně i kmene stromu za krajnicí silnice. Od místa nárazu k odstavenému vozidlu se po povrchu komunikace táhla přerušovaná skvrna motorového oleje, který unikl z poškozené olejové vany.
ViewImage-(2).jpg

Hasiči zasypali uniklý olej sorbenty a posbírali úlomky z havarovaného vozidla, které zůstaly na vozovce. Po naložení vozidla na odtahovou službu ještě zkontrolovali zda nedošlo k dalšímu úniku oleje pod zaparkovaným vozidlem.

por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje