Po nehodě dvou osobních automobilů byly do nemocnice převezeny čtyři osoby.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

Po nehodě dvou osobních automobilů byly do nemocnice převezeny čtyři osoby.
nehoda22.pngVe čtvrtek 27. 12. 2018 odpoledne zasahovali profesionální hasiči z Uherského Hradiště od 14:51 hodin u dopravní nehody dvou osobních automobilů v Ostrožské Nové Vsi v místní části Chylice.
K nehodě došlo na křižovatce poblíž čerpací stanice pohonných hmot Shell. Průzkumem hasiči zjistili, že v každém vozidle jely dvě osoby.

ViewImage.jpg

zachrana1.jpgDvě zraněné osoby byli mimo vozidla.  Hasiči dále z každého poškozeného automobilu vyprostili jednu osobu. V jednom případě museli použít hydraulické vyprošťovací zařízení a k vyproštění zraněné osoby použili páteřní desku. Zraněným osobám byla poskytnuta pomoc od kolem projíždějící lékařky. Zraněné osoby byly následně předány do péče zdravotnické záchranné služby. Zdravotníci odvezli k dalšímu vyšetření do nemocnice celkem čtyři osoby.

ViewImage-(1).jpg

uklid-1.jpgHasiči provedli protipožární opatření. Z vozidel nevytekly provozní kapaliny.
Po zadokumentování nehody policií pomohli s naložením jednoho automobilu na vozidlo odtahové služby, uklidili silnici a vrátili se zpět na stanici.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje