Po střetu dvou osobních automobilů bylo pět osob odvezeno do nemocnice.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

14.08.2017
Po střetu dvou osobních automobilů bylo pět osob odvezeno do nemocnice.
Krátce před desátou hodinou dopoledne v neděli 13.srpna 2017 byla vyslána jednotka profesionálních hasičů stanice Zlín k dopravní nehodě s možným vyproštěním osob do obce Fryšták.
Nehoda se stala na ulici Sportovní, kde došlo ke střetu dvou osobních automobilů. Ve voze zn. Subaru cestovalo celkem pět osob a v BMW další čtyři osoby. V době příjezdu se všichni nacházeli mimo automobily a nebylo nutné nikoho vyprošťovat. Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a provedli zajištění místa události. Komunikace byla v době řešení nehody úplně uzavřena.

ViewImage.jpg
Po prvotním ošetření bylo celkem pět osob odvezeno do nemocnice k dalšímu ošetření, případně na pozorování. Hasiči zabezpečili vozidla proti možnému vzniku požáru a uniklé provozní náplně zlikvidovali pomocí speciálních sorpčních látek. Jakmile policie zadokumentovala místo události, byly oba vozy odklizeny mimo vozovku a povrch komunikace byl uklizen od střepů a úlomků.
Po obnovení plynulého provozu se hasiči v 13:13 hodin vrátili zpět na svou základnu.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje