Požár v Otrokovicích hořící od včerejšího podvečera byl v odpoledních hodinách uhašen.

18.05.2017

Čtvrtek 18.5.2017,  15:55 hodin

Po celý den byly na místě události tři jednotky hasičů, které kontrolovaly požářiště a likvidovaly menší ložiska hoření, která se průběžně objevovala v interiéru vyhořelého objektu.

Na místě pracovali také vyšetřovatelé hasičů a policistů. K vnější ohledání objektu měli k dispozici i speciálně vycvičeného psa pro vyhledávání akcelerantů hoření na požářištích. Ohledání místa události a vyšetřování příčiny vzniku požáru bude pokračovat i v dalších dnech.

zt.jpg

V 15:23 hodin ohlásil velitel zásahu likvidaci události. Hasiči předali místo zásahu policistům a majiteli objektu, který také zabezpečí následnou dohlídku. V případě potřeby budou hasiči připraveni se na místo vrátit.

Foto. HZS Zlínského kraje
Autor: por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje