Požár v obchodu s bytovým textilem

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

21.03.2018
Požár v obchodu s bytovým textilem
20.03.2018, čtyři jednotky krátce před polednem vyjížděly k hlášenému požáru na Masarykově náměstí v Napajedlech na Zlínsku.

a-(1).jpg

Do místa hlášeného požáru vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice a ze stanice Zlín a dobrovolní hasiči z Napajedel a z Babic s celkem pěti cisternami. Po příjezdu na místo hasiči průzkumem zjistili, že hoří textil přímo v prodejně a celý objekt je velmi zakouřen.

ViewImage-aspx-(1).jpg

V dýchací technice požár lokalizovali pomocí jednoho vysokotlakého proudu. Poté vynesli zboží ven z obchodu a dohašovali ohniska požáru k úplné jeho likvidaci. Obchod i byty v horním patře odvětrali za použití přetlakové ventilace.

FG-(1).jpg

Na místo požáru se dostavil vyšetřovatel hasičů, který nyní šetří příčinu vzniku požáru.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje