Při nárazu vozidla do podjezdu se zranila řidička.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

10.05.2017
Při nárazu vozidla do podjezdu se zranila řidička.
Přesně ve 12:00 hodin, v úterý 9.května 2017, přijalo operační středisko hasičů žádost o pomoc při dopravní nehodě jednoho osobního automobilu v Tlumačově na ulici Skály. Na místo byla operačním důstojníkem okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice.
xx.jpg
Po příjezdu a provedení prvotního průzkumu velitel zásahu potvrdil, že na místě došlo k havárii osobního automobilu Škoda Fabia, které narazilo do betonového podjezdu. V době příjezdu hasičů byla řidička v péči zdravotnické záchranné služby a nebylo nutné její vyproštění. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární zabezpečení vozu.
xxxx.jpg
Uniklé provozní náplně byly zlikvidovány pomocí speciálních sorbentů.
Jakmile jednotka uklidila vozovku, bylo místo události předáno policii a hasiči se vrátili zpět na svou základnu.
Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje