Při nehodě dvou vozidel v centru Zlína byla zraněna jedna osoba.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

27.07.2017
Při nehodě dvou vozidel v centru Zlína byla zraněna jedna osoba.
Po šestnácté hodině došlo na ulici tř. T. Bati k dopravní nehodě osobních vozidel zn. Škoda a Renault. Podle oznamovatele zůstal jeden z účastníků nehody ve vozidle zaklíněn.
26.7. 2017, v 16:22 hodin, tři minuty po výjezdu, dorazili na místo události profesionální hasiči z centrální stanice Zlín. Ti zabezpečili místo nehody, které částečně blokovalo hlavní komunikaci a poskytli první pomoc zraněnému řidiči vozidla Renault, kterého následně převezla povolaná sanita zdravotnické záchranné služby k dalšímu ošetření do nemocnice. Zaklínění osoby se nepotvrdilo.

h.jpg
Po zabezpečení havarovaných vozidel proti vzniku požáru hasiči zajišťovali řízení dopravy v místě zásahu. Ještě před odjezdem na stanici hasiči odtlačili obě vozidla mimo komunikaci a uklidili vozovku.

por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje