Při nehodě na Zlínsku byli zraněni řidič skútru i spolujezdec. Na místo byl vyslán vrtulník letecké záchranné služby

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

21.06.2017
Při nehodě na  Zlínsku byli zraněni řidič skútru i spolujezdec. Na místo byl vyslán vrtulník letecké záchranné služby
h.jpg
V pondělí,20.6.2017, od 16:14 hodin zasahovali profesionální hasiči na místě dopravní nehody osobního vozidla a skútru v obci Nedašova Lhota na Zlínsku.
Spolu s jednotkou profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky zamířili na místo události záchranáři, policisti a jak následně informovalo operační středisko zdravotnické záchranné služby i vrtulník letecké záchranné služby.
hhhhh.jpg
Při kolizi s osobním vozidlem došlo ke zranění řidiče skútru i jeho spolujezdce. Oba byli v době příjezdu hasičů už v péči zdravotnické záchranné služby. Jeden z nich utrpěl vážnější zranění a byl v bezvědomí. Hasiči asistovali záchranářům při ošetření a následně pomohli i s transportem do vrtulníku letecké záchranné služby, který přistál poblíž místa nehody. Posádka osobního vozidla vyvázla z nehody bez zranění.
Před odjezdem z místa zásahu hasiči naložili skútr na odtahovou službu a uklidili komunikaci v místě nehody.
Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje