Při nehodě osobního vozu mimo komunikaci byl zraněn řidič.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

15.12.2018
Při nehodě osobního vozu mimo komunikaci byl zraněn řidič.
nehoda22.png
V pátek 14. 12. 2018, po třetí hodině odpoledne přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o vážné dopravní nehodě osobního automobilu v Uherském Hradišti – Jarošově. K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherské Hradiště.

ViewImage.jpg

Po příjezdu k místu nehody bylo průzkumem zjištěno, že řidič se svým vozem Peugeot jel ve směru od Bílovic do Uherského Hradiště a havaroval mimo komunikaci. Zraněného řidiče v bezvědomí vytáhli z vozu svědkové události. Hasiči si jej převzali do své péče a do příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby mu poskytli první předlékařskou pomoc.

ViewImage-(4).jpg

sanita34.pngJakmile byl zraněný řidič odvezen do nemocnice, zajistili hasiči na velmi frekventované komunikaci hlavně řízení dopravy. Vrak vozidla byl zabezpečen proti nebezpečí vzniku požáru a byl zkontrolován únik provozních kapalin. Protože zde nehrozilo další nebezpečí, asi po hodině a půl zásahu se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje