Při požáru garáže se zranila jedna osoba.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

28.04.2019
Při požáru garáže se zranila jedna osoba.

Informaci o události, ke které došlo v Želechovicích nad Dřevnicí, přijalo krajské operační středisko hasičů v neděli 28.dubna 2019 v 11:43 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Zlín se dvěma cisternami a posilová jednotka místních dobrovolných hasičů s další cisternou.

ViewImage-(8).jpg

Podle informací velitele zásahu požár zachvátil garáž s uskladněným materiálem. Okamžitě byl nasazen vysokotlaký proud a hasiči v dýchací technice požár lokalizovali.

ViewImage-(9).jpg

zdravi-san22.jpgNa místě se nacházela jedna zraněná osoba, které byla poskytnuta první předlékařská pomoc. Následně byl zraněný předán do péče přivolané posádky zdravotnické záchranné služby a odvezen do nemocnice.

ViewImage-(6).jpg

Po odvětrání prostor pomocí přetlakové ventilace, a po vyloučení dalších skrytých ohnisek termokamerou, byla v 12:40 hodin ohlášena celková likvidace požáru.

ViewImage-(7).jpg

K události se dostavil také vyšetřovatel hasičů ze Zlína, který nyní zjišťuje přesnou příčinu vzniku a výši způsobených ško

kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje,
Foto: HZS Zlínského kraje