Při srážce dvou vozidel na Zlínsku došlo ke zranění šesti osob

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

15.07.2017
Při srážce dvou vozidel na Zlínsku došlo ke zranění šesti osob
Dnes 15. 7. 2017, na křižovatce ve Zdounkách, místní část Těšánky, se dnes odpoledne srazila dvě osobní vozidla.
Hasiči přijali v 13:35 hodin oznámení dispečinku Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, p.o., že v křižovatce v Těšánkách došlo k srážce dvou osobních vozidel. Na místě bylo potvrzeno několik zraněných. Operační důstojník hasičů vyslal na místo dopravní nehody jednotku profesionálních hasičů z požární stanice Kroměříž s jedním zásahovým vozem.
ViewImage-(1).jpg

Při příjezdu na místo nehody blokovaly provoz na silnici č. 432 vozy značky Ford a Fiat. Posádky z obou vozidel byly v péči záchranářů. Později přijely další dva sanitní vozy. Celkem bylo na místě šest zraněných. Všichni byli později převezeni k dalšímu vyšetření do nemocnice.
Z poškozených vozidel neunikly oleje ani palivo. Hasiči provedli protipožární opatření. Po celou dobu šetření nehody policií usměrňovali dopravu.
Po zadokumentování nehody odklidili poškozená vozidla na krajnici, uklidili silnici a vrátili se zpět na stanici.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje