Řidič narazil do betonové zdi a zůstal zaklíněný v autě

31.07.2018
 Řidič narazil do betonové zdi a zůstal zaklíněný v autě
nehoda6.png
Dnes 31.7. 2018,  krátce po půlnoci vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Vsetín k hlášené nehodě osobního vozidla u obce Rokytnice.

hasic-aut.jpgOperační důstojník vyhlásil hasičům poplach v 01:16 hodin. Hasiči po příjezdu k nehodě provedli průzkum místa. Zjistili, že zde havarovalo jedno osobní vozidlo a uvnitř něj je zaklíněný řidič. Ihned poskytli zraněnému předlékařskou pomoc a poté muže vyprostili ze zdemolovaného vozu.

ViewImage-(2).jpg

zachrana1.jpgNa místo byli přivoláni záchranáři. Ti si do své péče vzali zraněného muže a následně jej transportovali do nemocnice ve Vsetíně.

zakaz.jpgDíky nehodě byla po dobu zásahu složek IZS komunikace obousměrně uzavřena.

PolicieCR.pngŠetření nehody si převzali dopravní policisté. Ti prošetřují okolnosti této nehody.

casCC.jpgO půl třetí v noci byl provoz na komunikaci opět zprovozněn a v 02:36 hodin se hasiči vrátili zpět na svou stanici.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje