Řidič zničil značku a prorazil olejovou vanu.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

15.06.2017
Řidič zničil značku a prorazil olejovou vanu.
Dopravní nehoda jednoho osobního automobilu v Uherském Brodě na silnici I. třídy č. 50 byla na krajské operační středisko nahlášena ve středu 14.6. 2017  v 16:26 hodin. K události byla vyslána jednotka z Uherského Brodu.
Hasiči byli na místě do tří minut od vyhlášení poplachu. Jak bylo velitelem potvrzeno, na ulici U Korečnice sjel řidič se svým vozem VW Golf mimo jízdní pruh na středový pás, kde poškodil dopravní značení a prorazil olejovou vanu vozidla. Ke zranění řidiče naštěstí nedošlo.
hh.jpg
Jednotka provedla kontrolu vozu a odstranění uniklých provozních kapalin pomocí speciálních sypkých sorbentů. Po likvidaci úniku a očištění komunikace bylo průzkumem vyloučeno další nebezpečí a místo si převzala policie. Hasiči se následně vrátili zpět na svou základnu.
hhhh.jpg
Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje