Řidiči na Zlínsku po nehodě skončili v nemocnici

10.05.2019
Řidiči na Zlínsku po nehodě skončili v nemocnici
nehoda2.png
V pátek 10.5.201 popisovali svědci dopravní nehody jako scénu z filmu havárii osobního automobilu  Řidič osobního vozidla u Valašských Klobouk na Zlínsku vjel do příkopu, což ho vymrštilo a vozidlo letělo dál nad cestou. Pod ním však projelo další vozidlo, do kterého poté narazil a řidič skončil po nehodě s autem na střeše.

ViewImage-(1).jpg

Po nehodě oba řidiči skončili v péči záchranářů, kteří je převezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.
Na místo byli vysláni i profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky. Po jejich příjezdu se oba řidiči nacházeli již mimo svá vozidla. Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření, odpojili autobaterie a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem.

ViewImage-(3).jpg

Řidič vozidla, které podjelo pod letícím autem, vezl malířské barvy. Ty se mu při nárazu otevřely a vylily po vozidle. Řidič tak ze svého auta vystoupil celý bílý. Hasiči mu poskytli vodu k opláchnutí.

ViewImage-(4).jpg

Nakonec hasiči pomohli s převrácením auta zpět na kola a naložením obou vozidel na auto odtahové služby. Poté provedli úklid vozovky a vrátili se zpět na svou základnu.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje