Řidička narazila s vozidlem do stromu

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Řidička narazila s vozidlem do stromu

nehoda-strom.jpg
Ve středu 5.12.2018, deset minut po osmé hodině ranní vyjeli se zásahovým vozidlem profesionální hasiči ze hasic-auto-4H.jpgstanice Morkovice – Slížany a dobrovolná jednotka z Morkovic – Slížan k hlášené dopravní nehodě osobního vozidla.

w-(1).jpg

Nehoda se stala u obce Počenice – Tetětice na Kroměřížsku, kde řidička jela po namrzlé vozovce a při jízdě zachranar.jpgnarazila do stromu. Řidička ve vozidle cestovala s malým dítětem. Na místo byli povoláni záchranáři. Ti matku i dítě vyšetřili na místě nehody. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění a záchranáři se mohli vrátit zpět na svou základnu.

ww-(1).jpg

dracek-h.jpgHasiči u havarovaného vozidla provedli protipožární opatření a zajistili proti úniku provozních kapalin. Vystrašenému dítěti předali dráčka Záchranáčka.

policie2.jpgNa místo nehody se dostavili policisté. Ti v místě nehody řídili dopravu a dopravní policisté si převzali vyšetřování příčiny havárie řidičky.

uklid1.pngNakonec hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidla a vrátili se zpět na své stanice.

Zdroj :

por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje