Řidička s dcerou byla z auta na střeše vyproštěna před příjezdem hasičů

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

13.07.2017
Řidička s dcerou byla z auta na střeše vyproštěna před příjezdem hasičů
Ve středu 12. 7. 2017 u  obce Drahlov na Kroměřížsku bouralo osobní vozidlo.
Oznámení o nehodě osobního vozu mezi obcí Drahlov a Zlámanka přijali hasiči v 14:01 hodin. Na místo hlášené události vyjeli profesionální hasiči z požární stanice Kroměříž s jedním zásahovým vozem.
ViewImage-(1).jpg

Osobní vozidlo Peugeot 106 leželo na střeše a blokovalo jeden jízdní pruh. Řidička se svoji dcerou už byla v péči zdravotníků. Později byly obě převezeny do nemocnice v Kroměříži. Děvčátko dostalo od hasičů dráčka Záchranáčka.
ViewImage-(2).jpg

Hasiči provedli protipožární opatření. Z vozidla unikly pohonné hmoty, které hasiči zasypali sypkým sorbentem. Zároveň v místě nehody usměrňovali dopravu.
Po zadokumentování nehody Policií České republiky hasiči převrátili s pomocí ocelového lana a navijáku osobní auto na kola. Po naložení na vůz odtahové služby uklidili silnici a vrátili se zpět na stanici.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje