Silvestrovský den ve Zlínském kraji

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

31.12.2017
Silvestrovský den ve Zlínském kraji
I poslední den v roce, 31.12.2017, zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči u různých druhů událostí na území Zlínského kraje.

Počet evidovaných událostí se poslední den v roce lehce zvýšil od běžného denního průměru.
První zásah v tento den měli hasiči z krajského města. Vyjeli po jedné hodině v noci do Malenovic, kde odstranili strom z komunikace.
ViewImage-(2).jpg
Dále do 16:00 hodiny odpolední operační středisko hasičů přijalo dalších 13 hlášení.

hasici-pristroj-piktogram.jpgV deseti případech se jednalo o technickou pomoc.

hasici-pristroj-piktogram.jpgPožáry likvidovali v Lužkovicích a Huštěnovicích, kde šel kouř ze střechy. Hasiči po příjezdu do místa požáru provedli odvětrání střechy. Na místo přijel i vyšetřovatel příčin požáru.

hasici-pristroj-piktogram.jpgV Loukách na Zlínsku zase zachraňovali muže, který spadl v domě v prvním patře a zranil se. Pomocí lezecké techniky muže snesli a předali záchranářům.

por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje