Slunečné počasí využila většina motorkářů. Jedna z vyjížděk skončila srážkou s osobním autem.

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

09.05.2017

V sobotu 6. 5. 2017 odpoledne došlo k dopravní nehodě osobního automobilu a motorky u obce Pravčice v okresu Kroměříž.

Nehoda motocyklu s osobním vozem na sjezdu č. 17 z dálnice D1 u obce Pravčice byla hasičům ohlášena v 15:23 hodin. K srážce vyjelo jedno zásahové vozidlo profesionálních hasičů z požární stanice v Kroměříži.

ViewImage-aspx.jpg
V době příjezdu hasičů stál v křižovatce motocykl a na silnici 432 ve směru na Holešov poškozený osobní automobil. Na místě už byla policie. Hasiči poskytli řidiči i spolujezdci z motocyklu předlékařskou pomoc. Po příjezdu sanitky si oba zraněné převzali zdravotníci. Řidič byl později odvezen do nemocnice k dalšímu vyšetření. V osobním voze nedošlo ke zranění osob.

Hasiči provedli protipožární opatření a řídili v místě nehody dopravu.

Autor:  nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje