Stromy zabránily osobnímu automobilu sjetí ze silnice.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

19.05.2018
Stromy zabránily osobnímu automobilu sjetí ze silnice.

V sobotu, 19. 5. 2018, dopoledne havaroval osobní automobil ve Vizovicích na Zlínsku.

aaa.jpg

Nehoda osobního vozu ve Vizovicích, místní část Janova Hora, byla hasičům ohlášena v 9:06 hodin. Oznamovatel sdělil, že ve vozidle je zaklíněný řidič. Na místo nehody byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze Zlína a ze Slavičína, a dále jednotka dobrovolných hasičů z Vizovic.

a.jpg

V době příjezdu byla na místě hlídka Policie České republiky a vozidlo zdravotnické záchranné služby. Osobní vozidlo Ford bylo mimo komunikaci a v dalším pohybu mu zabraňovaly stromy.

aa.jpg

zdrav.pngZdravotníci ošetřovali zraněného řidiče, který měl zaklíněné nohy. S pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení odstřihli dveře i pedály a zajistili tak uvolnění zraněné osoby. Následně zraněného vyprostili z vozu na páteřní desce a předali do péče zdravotníkům.

Po zadokumentování nehody policií hasiči provedli vytažení poškozeného automobilu na silniční komunikaci.
Na místě je Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje