Tragická nehoda na Kroměřížsku

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

27.09.2020 | Jarohněvice/ Zlínský kraj
Tragická nehoda na Kroměřížsku

(26.09.2020) Profesionální hasiči ze stanice Kroměříž byli dnes krátce po jedenácté hodině dopolední vysláni k tragické dopravní nehodě, která se stala mezi obcemi Jarohněvice a Šelešovice na Kroměřížsku. Při nehodě zemřel řidič osobního vozidla Škoda Fabia. Z druhého vozidla tovární značky Mazda byla zraněna spolujezdkyně, kterou na místě ošetřili přivolaní záchranáři.

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a odpojení autobaterií. Ve vozidle Škoda nalezli poškozenou kyslíkovou láhev, kterou vynesli mimo vozidlo a ochlazovali ji.

Po ukončeném šetření ze strany dopravní policie uklidili hasiči vozovku od střepů a úlomků. Poté se jednotka vrátila zpět na svou stanici.

V době zásahu složek IZS byla komunikace uzavřena a policisté odkláněli dopravu po objízdných trasách. Krátce před druhou hodinou byl provoz v místě nehody opět obnoven.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje