Tři zraněné osoby si vyžádala dopravní nehoda

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

23.02.2022 | Uherský Brod/ Zlínský kraj
Tři zraněné osoby si vyžádala dopravní nehoda

(22. 2. 2022) V 19:02 hodin přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o těžké dopravní nehodě na silnici I/50 nedaleko Uherského Brodu ve směru na obec Bánov. Podle prvotních informací bylo na místě několik zraněných a k události tak okamžitě vyrazily jednotky profesionálních hasičů ze stanic Uherský Brod a Uherské Hradiště.

Jak bylo velitelem z místa potvrzeno, jednalo se o nehodu tří osobních automobilů se zraněním stejného počtu osob. V jednom voze se zranil řidič se spolujezdcem, ve druhém řidič, který cestoval sám. Všichni byli v době příjezdu jednotek mimo vozidla a nebylo nutné jejich vyproštění. Hasiči zajistili místo nehody a poskytli zraněným první předlékařskou pomoc. Všechny tři osoby byly následně odvezeny posádkami zdravotnické záchranné služby do nemocnice.

Po zabezpečení vozidel proti nebezpečí vzniku požáru bylo místo události nasvětleno policii, která provedla dokumentaci nehody. Krátce po deváté hodině večer byl zprovozněn jeden jízdní pruh, a po dokončení úklidu vozovky byl zásah na místě ukončen.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

Zdroj: HZS Zlínského kraje