U Koryčan v okresu Kroměříž spadl při lesních pracích na muže strom.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

U Koryčan v okresu Kroměříž spadl při lesních pracích na muže strom.
zachrana-XY.jpg
Operační důstojník hasičů převzal ve pátek 12.dubna 2019 v 9:40 hodin datovou zprávu od Zdravotnické záchranné služby Brno, že v Koryčanech spadl na muže strom a že na místo letí vrtulník Letecké zdravotnické služby. Na místo byli vysláni profesionální hasiči z Morkovic-Slížan a dobrovolní hasiči z Koryčan. V rámci mezikrajské výpomoci byla vyžádána i jednotka profesionálních hasičů z Kyjova.

ViewImage-(2).jpg

V době příjezdu hasičů už byla na místě Policie České republiky a Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje. Dobrovolní hasiči pomohli s ošetřováním zraněného muže. Následně muže přenesli v transportních nosítkách do dopravního automobilu hasičů. Zraněného muže převezli k vrtulníku a také pomohli s jeho naložením.

Příčiny nehody při provádění lesních prací šetří Policie České republiky.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje