U Vizovic řidička vjela s vozidlem do příkopu

30.07.2018
U Vizovic řidička vjela s vozidlem do příkopu
nehoda.jpg
V sobotu, 28.7.2018, krátce po druhé hodině odpolední vjela řidička u Vizovic se svým osobním vozidlem do příkopu.

aa.jpg

Operační důstojník do místa nehody vyslal profesionální hasiče ze stanice Zlín a dobrovolné hasiče z Vizovic. Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že zde havarovala řidička osobního vozidla. Ta s autem vjela do příkopu, ve zachrana1.jpgkterém jela několik metrů a zastavila se až o přejezdový mostek. S řidičkou ve vozidle jela ještě další žena se svými dvěma dětmi. Všechny čtyři cestující ošetřili společně s hasiči přivolaní záchranáři a poté je transportovali do nemocnice k dalšímu vyšetření.

aaa.jpg

Dále hasiči u havarovaného vozidla provedli protipožární opatření. Nehoda omezila na komunikaci provoz. Hasiči proto v místě nehody usměrňovali dopravu.

Odtah rozbitého auta si zajistili majitelé vozidla.
Příčinu a okolnosti nehody nyní šetří dopravní policisté.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje