U požáru garáže zasahovaly tři jednotky hasičů

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

02.08.2017
U požáru garáže zasahovaly tři jednotky hasičů
Dnes, 2. 8. 2017, v  ranních hodinách došlo k požáru garáže u rodinného domu v Traplicích na Uherskohradišťsku.
Zprávu o požáru garáže v Traplicích přijali hasiči v 4:22 hodin. Bojovat s plameny vyjeli profesionální hasiči z Uherského Hradiště a dobrovolní hasiči z Babic a Traplic, celkem s třemi automobilovými stříkačkami.
Všechny jednotky hasičů přijely na místo požáru takřka současně. K uhašení požáru byl nasazen jeden útočný proud C a jeden vysokotlaký proud vody. V době lokalizace požáru začali hasiči rozebírat konstrukci střechy, aby se dostali k skrytým ohniskům hoření. Byla nasazena i přetlaková ventilace.
Vodu pro hašení odebírali hasiči z vodovodního řadu.
Majitelům se podařilo vytlačit osobní automobil z garáže ještě před příjezdem hasičů.

nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje