V blízkosti čerpací stanice pohonných hmot se srazily dva osobní vozy.

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

09.05.2017
V blízkosti čerpací stanice pohonných hmot se srazily dva osobní vozy.

V sobotu, 6. 5. 2017, dopoledne došlo k srážce dvou osobních vozidel v Bohuslavicích u Zlína.

Zprávu o nehodě dvou osobních automobilů s jednou zraněnou osobou v blízkosti čerpací stanice pohonných hmot přijali hasiči v 10:48 hodin. Na místo hlášené události vyjelo jedno vozidlo profesionálních hasičů z centrální požární stanice ve Zlíně.
x.jpg

Před vjezdem k čerpací stanici, na silnici číslo 490, stály osobní vozy značky Toyota a Audi. Řidič z vozu Toyota už byl v péči zdravotnické záchranné služby. Zdravotníci si zraněného muže odvezli k dalšímu vyšetření do nemocnice. Z poškozených vozů nevytékaly pohonné hmoty ani oleje.

V době vyšetřování příčin nehody byl na silnici provoz jedním pruhem řízen kyvadlově.

Po zadokumentování nehody policií hasiči uklidili komunikaci a vrátili se zpět na silnici.

Autor:  nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje