V době nehody seděl ve vozidle malý chlapec

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

V době nehody seděl ve vozidle malý chlapec
nehoda22.png
V úterý 26.02.2019, v poledne,  vyjeli profesionální hasiči ze stanice Slavičín a dobrovolná jednotka ze Slavičína k dopravní nehodě dvou osobních vozidel.

ViewImage-(3).jpg

Nehoda se stala u Slavičína na Zlínsku, kde se ve směru na Petrůvku u odbočky na Rudimov čelně střetla dvě auta. Řidič osobního vozidla vjel do protisměru, kde právě přijížděla řidička druhého vozidla a střetu již nedokázala zabránit. S řidičkou ve vozidle cestoval i její malý syn, který od hasičů dostal dráčka Záchranáčka. Naštěstí všichni cestující vyvázli bez zranění. Přesto na místo byli přivoláni záchranáři, kteří všechny účastníky nehody vyšetřili.

Hasiči u vozidel odpojili autobaterie, provedli protipožární opatření a zajistili auta proti úniku provozních kapalin. Nakonec hasiči pomohli s naložením jednoho vozidla na auto odtahové služby. Odvoz druhého vozidla si zajistil majitel.

Šetření příčiny nehody si převzali dopravní policisté. Po zadokumentování místa nehody hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel. Poté se vrátili zpět na své stanice.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje