Vedení zlínských hasičů hodnotilo rok 2018

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

Vedení zlínských hasičů hodnotilo rok 2018
media4.png

Jak se již stalo tradicí, poslední lednový den, 31.1. 2019,  se uskutečnilo na centrální stanici Zlín setkání vedení Krajského ředitelství HZS Zlínského kraje se zástupci médií.

ViewImage-(8).jpg

Hlavním tématem této každoroční tiskové konference bylo vyhodnocení předchozího roku, a to ve všech aspektech činnosti a působnosti profesionálních hasičů Zlínského kraje.

ViewImage-(9).jpg

Rok předchozí hodnotili a na dotazy novinářů odpovídali čtyři zástupci krajského ředitele, a to ředitelka kanceláře krajského ředitele plk. Mgr. Dagmar Sikmundová, náměstek krajského ředitele pro IZS a operační řízení plk. Ing. Pavel Dekret, náměstek pro ekonomiku plk. Mgr. Petr Bobčík a plk. Ing. Dana Potěšilová, která zastupovala náměstka pro prevenci a civilní nouzové plánování.

ViewImage-(10).jpg

Po úvodním slovu náměstka krajského ředitele pro IZS a operační řízení plk. Ing. Pavla Dekreta následovaly informace z jednotlivých úseků Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

ViewImage-(11).jpg

Závěrečná slova zástupců vedení profesionálních hasičů Zlínského kraje patřila poděkování všem příslušníkům a občanským zaměstnancům sboru za odvedenou práci v průběhu celého roku 2018. Poděkování směřovali i k vedení Zlínského kraje, měst a obcí kraje, dobrovolným hasičům, ostatním příslušníkům složek integrovaného záchranného systému, spolupracujícím organizacím a také zástupcům médií.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje