Vozidla prorazila oplocení hřiště. Vyprostit je museli hasiči

23.06.2017
Vozidla prorazila oplocení hřiště. Vyprostit je museli hasiči
ViewImage-aspx.jpg
Dnes, 23.6.2017, se stala dopravní nehoda dvou osobních vozidel na ulici Palackého ve Valašském Meziříčí.
Na místo hlášené dopravní nehody osobních vozidel zn. Audi a Opel byli valašskomeziříčtí profesionální hasiči vysláni v 11:24 hodin. Obě vozidla skončila po nehodě bok po boku v oplocení hřiště sousedícího z komunikací. Nikdo z účastníků nehody nebyl zraněn. Hasiči zajistili místo nehody a havarovaná vozidla proti vzniku požáru.
gggg.jpg

Po zadokumentování nehody policisty se hasiči připravili na vyproštění obou vozidel. K tomu povolal velitel zásahu na místo ještě jedno zásahové vozidlo. S využitím navijáku zásahového vozidla, kolového bagru a desek k podložení jednoho z vozidel  hasiči oba automobily postupně z oplocení vyprostili. Ještě před odjezdem hasiči místo nehody uklidili.

Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje