Vozidlo na poli v neděli hořelo i na Uherskohradišťsku

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

31.07.2017
Vozidlo na poli v neděli hořelo i na Uherskohradišťsku
V neděli 30.7.2017 zasahovaly čtyři jednotky hasičů  u obce Dolní Němčí na Uherskohradišťsku.
Jako první dorazila na místo požáru mezi obcemi Dolní Němčí a Hluk jednotka dobrovolných hasičů z Hluku. V dalších minutách následovaly jednotky profesionálních hasičů z Uherského Hradiště a dobrovolných hasičů obcí Vlčnov a Dolní Němčí.

ViewImage-(2).jpg
Požár zasáhl plochu asi 160 x 60 metrů. Na požárem zasaženém poli stálo ohořelé osobní vozidlo. K likvidaci požáru hasiči nasadili vysokotlaké proudy. Necelých dvacet minut po příjezdu první jednotky na místo byl požár zlikvidován. Zasažená plocha byla ještě před odjezdem jednotek oborána. Na místě byla ponechána místní jednotka, která bude v následujících hodinách provádět dohlídku nad požářištěm.
Podle prvotních informací vznikl požár při jízdě vozidla po poli.

por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje