Vozidlo zdemolovalo oplocení pozemku. Tři zranění

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

12.06.2017
Vozidlo zdemolovalo oplocení pozemku. Tři zranění
V sobotu, 10.6.2017, dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly na místě noční dopravní nehody v Drslavicích na Uherskohradišťsku.
Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherský Brod dorazila na místo hlášené dopravní nehody v 01:20 hodin. Osobní vozidlo prorazilo oplocení pozemku poblíž komunikace a skončilo převrácené na levém boku. Na místě se nacházely tři zraněné osoby. Všechny byly v době  příjezdu hasičů mimo zdemolované vozidlo.
Hasiči zajistili místo události a do příjezdu zdravotnické záchranné služby poskytovali zraněným předlékařskou pomoc. Místo zásahu také osvětlili pomocí teleskopického osvětlovacího stožáru zásahového vozidla.
ViewImage-aspx.jpg
V 02:37 hodin dorazili na místo nehody profesionální hasiči ze stanice Otrokovice s vyprošťovacím automobilem o jehož vyslání požádal velitel zásahu. Po zadokumentování nehody policisty hasiči vrak vozidla pomocí jeřábového ramene vyprošťovacího automobilu vyprostili a místo nehody uklidili.

Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje