Vozidlo zůstalo zachyceno na betonové propusti.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Vozidlo zůstalo zachyceno na betonové propusti.
Dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly dnes, 24.dubna 2017, v dopoledních hodinách v Pozlovicích na Zlínsku.
ViewImage-aspx.jpg
V 09:44 hodin přijal operátor tísňové linky krajských hasičů oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla, ke které došlo v místě výjezdu z parkoviště nad přehradou v Pozlovicích. Na místo byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z Luhačovic.
v.jpg
Vzhledem k tomu, že osobní vozidlo zůstalo“ležet“ v příkopu na betonové propusti vody pod komunikací a při vytažení pomocí navijáku hrozilo protržení pláště nádrže, povolal velitel zásahu vyprošťovací automobil ze stanice profesionálních hasičů Otrokovice. Po jeho příjezdu bylo osobní vozidlo bez problémů vyzvednuto zpět na plochu parkoviště.
Celá událost se obešla bez zranění osob.
Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje