Žena zůstala uvězněna pod převráceným elektrickým invalidním vozíkem.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

05.06.2017
 Žena zůstala uvězněna pod převráceným elektrickým invalidním vozíkem.
Profesionální hasiči z Bystřice pod Hostýnem zasahovali dnes  5.6.2017 v obci Chvalčov.
V 13:23 hodin přijal operátor tísňové linky krajských hasičů telefonát přímo od ženy, která zůstala uvězněna pod svým tříkolovým elektrickým invalidním vozíkem na lesní komunikaci v části obce Chvalčov.
Na místo události vyrazili profesionální hasiči ze stanice Bystřice pod Hostýnem. Ti se k ženě, která ležela pod vozíkem na louce vedle lesní komunikace, dostali do devíti minut od výjezdu ze stanice. Dva z hasičů převrátili elektrický invalidní vozík zpět na kola a dva se věnovali ženě, kterou posadili a zkontrolovali. Žena vyvázla z nepříjemné nehody bez zranění.
Hasiči pak vytlačili vozík na lesní cestu a ženu k němu odnesli. Dva z hasičů ji pak doprovodili až k blízké zpevněné komunikaci. Celá záchranná akce trvala necelých dvacet minut.

Autor: por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje