Zraněného motorkáře transportoval do nemocnice vrtulník.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.03.2017
Zraněného motorkáře transportoval do nemocnice vrtulník.
Jednotka profesionálních hasičů z Uherského Hradiště vyjela v sobotu 4.března 2017 v 13:34 hodin k dopravní nehodě na silnici I/50 v Buchlovských horách. Podle přijatých informací zde došlo k nehodě motocyklisty.
V době příjezdu se již na místě nacházela posádka zdravotnické záchranné služby. Jak bylo zjištěno, došlo zde ke střetu motocyklu Honda s osobním automobilem Škoda Octavia. Při nárazu došlo ke zranění motocyklisty, který byl naložen do vakuových nosítek a byl letecky transportován do nemocnice. V době nehody byl provoz komunikace zastaven.
Po zadokumentování nehody provedla jednotka vytažení motocyklu zpět na vozovku a uklidila povrch komunikace od střepů a úlomků z obou vozidel. Jakmile byl obnoven bezpečný provoz, vrátili se hasiči zpátky na svou základnu.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček
 HZS Zlínského kraje