Zraněnému řidiči poskytli první pomoc zasahující hasiči.

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

06.07.2017
Zraněnému řidiči poskytli první pomoc zasahující hasiči.
Ve středu , 5.7.2017, jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kroměříž zasahovala na místě dopravní nehody osobního vozidla u Bařic – Velkých Těšan.
Oznámení o dopravní nehodě přijal operátor tísňové linky krajských hasičů v 19:11 hodin. Podle oznamovatele zůstala jedna osoba ve vozidle zaklíněna. Po příjezdu na místo velitel zásahu upřesnil, že se zraněný řidič nachází mimo vozidlo, které po vyjetí z komunikace a nárazu do stromu zůstalo převrácené na střeše za krajnicí silnice.
ViewImage-(1).jpg
Do příjezdu zdravotnické záchranné služby poskytovali hasiči zraněnému předlékařskou pomoc.  Po jeho předání pak zabezpečili místo nehody a zajistili havarované vozidlo proti vzniku požáru. K úniku provozních kapalin z havarovaného vozidla nedošlo.
Ještě než hasiči předali místo zásahu policistům převrátili vozidlo zpět na kola, pomohli s jeho naložením na odtahovou službu a odstranili z vozovky přeražený strom.
 por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje