Volné pracovní místo HZS Středočeský kraj

Hasiči/Profesionální hasiči/k se stát hasičem

24.03.2017
Volné pracovní místo HZS Středočeský kraj

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje hledá zájemce pro obsazení pracovního místa REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY – oddělení provozní a správy majetku.

Náplní práce je vedení agendy nemovitého majetku státu v příslušnosti hospodaření HZS Středočeského kraje - zpracovávání smluv o převodech vlastnictví nemovitého majetku a nájemních smluv, vypořádávání majetkoprávních vztahů k nemovitostem, zpracovávání investičních záměrů pro novostavby a rekonstrukce objektů HZS, zajišťování stavební investiční činnosti včetně zabezpečování a koordinování činností vyjmenovaných stavebním zákonem, zabezpečování technického dozoru investora na stavbách HZS, sledování technického stavu nemovitostí, zabezpečování oprav, údržby a rekonstrukcí nemovitostí v rámci působnosti HZS kraje, zabezpečování revizí týkajících se budov, zabezpečování dokumentace staveb apod.

Požadujeme:

• stupeň vzdělání: střední – maturitní zkouška, vyšší odborné nebo bakalářské

• zaměření vzdělání: stavební, technické

• dobrou uživatelskou znalost práce na PC: Word, Excel, PowerPoint, elektronická komunikace

• řidičské oprávnění skupiny B

• trestní bezúhonnost

• osobní spolehlivost a profesionální přístup

• praxe v oboru vítána

Nabízíme:

• zařazení v pracovním poměru ve smyslu zákoníku práce s místem výkonu práce v Kladně

• zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu a v moderním pracovním prostředí

Předpokládaný termín přijetí do pracovního poměru: 1. června 2017.

Zájemci doručí žádost o přijetí do pracovního poměru doplněnou o profesní životopis, ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, kontaktní adresu a telefon, popř. e-mail, nejpozději do 20. dubna 2017 na adresu:

HZS Středočeského kraje
oddělení provozní a správy majetku
plk. Ing. Pavlína Havelková
Jana Palacha 1970
272 01 Kladno

Vybraní zájemci splňující podmínky budou pozváni k výběrovému řízení.

Bližší informace podá:
plk. Ing. Pavlína Havelková