Hasiči se rozloučili se dvěma svými kolegy

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

23.03.2021 |  Zlínský kraj
Hasiči se rozloučili se dvěma svými kolegy

(23.3.2021) Řady profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje opouštějí dva naši příslušníci.

Přesně po 16 letech služby u sboru profesionálních hasičů nás opouští Ing. Bc. Jaroslava Holomčíková, která celou svou hasičskou kariéru strávila na Územním odboru Kroměříž na pracovišti prevence, ochrany obyvatelstva a krizového řízení. Zde měla na starost krizové řízení a havarijní plánování.

Druhým odcházejícím je Martin Procházka ze stanice Morkovice – Slížany, který zde na směně C odsloužil neuvěřitelných 29 let služby, a to nejdříve jako hasič strojní služby a od roku 2010 jako velitel družstva.

Ředitel plk. Ing. Vít Rušar se tak oficiálně s oběma rozloučil. Osobně jim předal upomínkové předměty a především poděkování za obětavou a dlouholetou práci u Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

Za veškerou dosavadní práci patří těmto příslušníkům velké poděkování a zároveň přání dobrého zdraví a mnoho úspěchů do dalších let.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Zdroj: HZS Zlínského kraje