Praha 7 ocenila policisty, hasiče a městské strážníky FOTOGALERIE

Hasiči/Profesionální hasiči/Okénko sboru

Praha 7 ocenila policisty, hasiče a městské strážníky FOTOGALERIE

IMG_6809-(1).jpg

Ve středu 31. října 2018 se v Letenském zámečku v Praze 7 uskutečnilo slavnostní předání medailí a vyznamenání za zásluhy příslušníkům Policie ČR, Hasičského záchranného sboru a Městské policie hl. m. Prahy.

ilustracka-(1).jpg

Medaile a vyznamenání za mimořádné zásluhy v oblasti bezpečnosti, veřejného pořádku a požární ochrany převzalo z rukou starosty MČ Praha 7 Jana Čižinského a místostarosty Ondřeje Mirovského 15 příslušníků Policie ČR, 10 hasičů a 17 příslušníků Městské policie hl. m. Prahy. Oceněny byly také celé kolektivy na úrovni obvodních ředitelství i místních služeben.

IMG_6731-(1).jpg

Slavnostního předání ocenění se kromě zástupců MČ Praha 7 zúčastnili také ředitel Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy brig. gen. Roman Hlinovský, Ředitel Městské policie hl. m. Prahy Eduard Šuster, ředitel Obvodního ředitelství Policie Praha I plk. Karel Prommer a další hosté.

C81A8826-(1).JPG

Seznam oceněných hasičů HZS hl. m. Prahy z hasičské stanice Holešovice