Slavnostní složení služebního slibu nových příslušníků Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje

Hasiči/ Profesionální hasiči/ Poslání hasiče

22.09.2017
Dne 20. září 2017 v areálu Památníku Terezín složilo 29 nových příslušníků HZS Ústeckého kraje služební slib.
Slavnostní složení služebního slibu je vyjádření morálního závazku příslušníka Hasičského záchranného sboru ČR vykonávat svědomitě službu při ochraně zájmů státu a společnosti.

ff.jpg
Slavnostnímu složení služebního slibu byli přítomni: Náměstek generálního ředitele HZS ČR pro řízení lidských zdrojů brig. gen. Mgr. Josef Slavík, ředitel HZS Ústeckého kraje plk. Ing. Roman Vyskočil a další služební funkcionáři Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje, ředitel Památníku Terezín Jan Roubínek a další představitelé veřejného a společenského života a pozvaní rodinní příslušníci.
 jj.jpg

Tiskový odbor  HZS Ústecký kraj