False

Sport/Kronika z akcí

14.08.2017
Další medaile ze soutěže Ultimate Firefighter a z výběhu výškové budovy
Celkem tři zlaté a jednu bronzovou medaili získali zlínští profesionální hasiči Jan Haderka a Petr Smilek na Světových hasičských a policejních hrách v Los Angeles.
Kolekci dvou zlatých medailí Jana Haderky v disciplinách Ultimate Firefighter rozšířil o bronz Petr Smilek, který byl jedním z členů mezinárodního družstva, které se postavilo na start této extrémní soutěže.

ViewImage-(2).jpg
Další disciplinou, kterou oba zlínští hasiči absolvovali, byl výběh výškové budovy. V soutěži bez hasičské zásahové výstroje doběhl Petr Smilek na vynikajícím čtvrtém místě. Stejnou disciplinu ale v zásahové výstroji absolvoval i Jan Haderka. Ten se v silné konkurenci umístil na devátém místě. V této disciplíně byly hodnoceny i týmy, kdy součástí toho vítězného byl i Jan Haderka. Touto soutěží tak doplnil svou kolekci medailí o třetí zlato.

ViewImage-(4).jpg
Oběma hasičům blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci České republiky, Zlínského kraje a Hasičského záchranného sboru ČR.

por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
FOTO: Požáry.cz