False

XXIII. ročník Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování vyhráli pražští hasiči ze směny C

Sport/Kronika z akcí

22.09.2017
XXIII. ročník Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel proběhl ve čtvrtek 21. září 2017 od 08:00 hodin na parkovišti OC Letňany na Praze 9. Letošního klání se zúčastnilo 18 čtyřčlenných týmů, z toho jeden tým ze Slovenska.

d.jpg
Letos byli nejúspěšnější domácí hasiči ze směny C, na druhém místě se umístil tým ze Svitav, třetí příčku obsadili hasiči z Jindřichova Hradce. První ročník byl uspořádán v roce 1994 jako vzpomínka na ředitele Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy, který tragicky zahynul při dopravní nehodě na služební cestě. Loňský ročník vyhráli hasiči z Jihomoravského kraje z Boskovic, druhé místo patřilo pražským hasičům ze směny A, třetí příčku obsadili hasiči z Pardubického kraje ze Svitav.
 rw.jpg

Martin Kavka – tiskový mluvčí  HZS Praha,