False

Příslušníci z HZS Pardubického kraje excelentně vystoupali "SCHODY 2022"

Sport/Výsledky soutěží/Celostátní

14.09.2022 | Bratislava/ Slovenko
Příslušníci z HZS Pardubického kraje excelentně vystoupali

„Schody 2022“, to je název závodu, ještě lépe již XXIII. ročníku Memoriálu Vladimíra Růžičky v Bratislavě, který se uskutečnil před několika dny. Soutěžní dvojice jsou vždy tvořené profesionálními nebo dobrovolnými hasiči a porovnávají zde síly ve vyběhnutí do nejvyššího poschodí administrativní budovy INCHEBA. Závodu se účastnilo 43 dvojic. Jedna dvojice byla dokonce z Maďarska, dvě z České republiky a nechyběla dokonce pětice žen.

Celkovými vítězi se stali čeští hasiči Zdeněk Král (ze Svitav) spolu s hasičem z jižních Čech Michalem Brousilem, kteří zdolali 21. pater za neuvěřitelných 2:44:69 min. Druhé místo pak patří hasičům z Pardubic Marku Víškovi a Milanu Viktorovi s časem 2:52:77 min.

Od nás už víte, že Zdeněk Král v současné době kraluje stejně jako Marek Víšek v těžkých disciplínách TFA, a naopak Milan Viktora se ve svém volnu věnuje veslování a to tak výrazně, že byl nominován do české reprezentace ve veslování a tuto sobotu se již účastní mistrovství světa ve veslování.

Marek se Zdeňkem pak vyrážejí na TFA do Kroměříže.

Pánové, držíme pěsti, ať závody, a to jakékoliv, dopadnou na výbornou.

A ještě za „SCHODY 2022“ velká gratulace.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje