Odborný seminář pro osoby odborně způsobilé v požární ochraně a techniky požární ochrany

Vzdělávání//Vzdělávací akce/Regionální

21.06.2018
depositphotos_80271184-stock-illustration-the-teacher-icon-training-and.jpg
Dne 19.6.2018 se konal v prostorách požární stanice v Otrokovicích odborný seminář pro osoby odborně způsobilé v požární ochraně a techniky požární ochrany, pořádaný Hasičským záchranným sborem Zlínského kraje. Odborného semináře se zúčastnilo 60 posluchačů.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Seminář zahájil úvodním slovem náměstek pro prevenci a civilní nouzové plánování plk. Ing. Zdeněk Otrusina. Informace o přehledu a aktuálnosti právních předpisů, náležitostí vybrané dokumentace požární ochrany, problematiku dokumentace zdolávání požáru a dokumentace PCO přednesli plk. Ing. Dana Potěšilová, plk. Ing. Jiří Moskva, kpt. Ing. Tomáš Kordula, DiS., a npor. Mgr. René Sadil.

ay-(1).jpg
Zajímavým příspěvkem o požáru výrobní haly obohatili odborný seminář příslušníci Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje, a to plk. Ing. Petr Chytrý, náměstek pro prevenci a civilní nouzové plánování a por. Radek Hampl, DiS., krajský vyšetřovatel požárů.

informace.png
Některé informace, které byly na odborném semináři sděleny, jsou  volně ke stažení.
Autor: kpt. Ing. Tomáš Kordula, DiS., vrchní komisař

Zdroj :