False

Zábava/Kultura/Kulturně-společenská akce

Benefiční kulturně-společenská akce pomohla nadaci

znojmo-cervena-inv.jpg hzs3.jpg

divadlo5.pngZnojemští hasiči zorganizovali v pátek, 7.prosince 2018, charitativní divadelní představení. Výtěžek získaný zakoupením vstupenek na představení ochotníků z Divadelního studia Martiny Výhodové poputuje Nadaci policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni.

nadace.pngNadace je zřízena s cílem pomoci zlepšit životní podmínky dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby, nebo v přímé souvislosti s ní a policistům a hasičům těžce tělesně postiženým následkem zranění utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby.

dar-peniZ4.jpgŘeditel Územního odboru Znojmo HZS Jihomoravského kraje plk. Radek Chromý ocenil zájem návštěvníků: „Jsem rád, že se vše podařilo. Na nadaci jsme vybrali částku 51600 korun.“

social.pngOd roku 2018 pomáhá nadace policistům a hasičům, případně jejich rodinám k překlenutí nepředpokládané tíživé životní situace, vzniklé ze zdravotních, či sociálních příčin nebo v důsledku živelné katastrofy. Celé společenství Nadace policistů a hasičů čítá téměř 300 osob.

Jaroslav Mikoška - tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje