Hasiči ze stanice Zlín opět rozdávali dárky dětem

Žhavé aktuality/Oznámení

25.12.2019 | Zlín/ Zlínský kraj
Hasiči ze stanice Zlín opět rozdávali dárky dětem

(24. 12. 2019) Vánoce jsou svátky, které patří zejména dětem. Profesionální hasiči ze stanice Zlín se jako každým rokem rozhodli přinést radost v podobě dárků a zpříjemnit vánoce dětem se zdravotním znevýhodněním v dětském domově ve Zlíně. 

V letošním roce se s výjezdovými hasiči rozhodli zapojit i ostatní zaměstnanci Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje a společně nakoupili těmto dětem dárky. Ty poté předali přímo na Štědrý den dětem a odbornému personálu vychovatelů hasiči, sloužící v tento sváteční den.

Po předání dárků, které rozzářily především dětské oči, si všichni prohlédli vybavení hasičů a společně si zazpívali koledy. Všichni přítomní tak prožili příjemné chvíle a oživili vánoční čas.

Radostné pocity i překvapený výraz ve tvářích dětí, dal všem dárcům dobrý pocit z pomoci a všem vykouzlil úsměv na rtech.

Odborný personál vychovatelů při závěrečném loučení všem poděkoval.

A opět se hasiči utvrdili v tom, že je moc krásné předběhnout Ježíška. Proto se tyto návštěvy v dětském domově staly hasičskou tradicí a proto příští rok opět na viděnou.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje